URSZULA GŁODOWSKA

 

Hello! Jestem absolwentką filologii angielskiej. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła się 10 lat temu. Największą przyjemność sprawia mi praca z dziećmi przedszkolnymi oraz uczniami szkoły podstawowej. Dzieci w tym przedziale wiekowym mają bardzo dużo energii, są twórcze i ciekawe świata. Odpowiednio zmotywowane i ukierunkowane uczą się chętnie i nabierają pozytywnego stosunku do języka obcego, co jest elementem kluczowym na początku edukacji językowej. W swojej pracy staram się pokazać moim uczniom, że język angielski jest bardzo potrzebny a jego nauka może być świetną przygodą. Największą satysfakcją i nagrodą dla mnie jako nauczyciela jest zadowolenie oraz postępy w nauce moich uczniów. Prywatnie uwielbiam podróżować (nie tylko po krajach anglojęzycznych), jeździć na nartach, biegać i czytać.

  

MARTA GOŁĘBIEWSKA

Magister filologii angielskiej i studiów tłumaczeniowych. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła się w 2007 roku. Od tamtego momentu nauczanie dzieci i młodzieży stało się moją pasją i drogą w życiu. Moje doświadczenie zawodowe nauczyło mnie, aby do każdego ucznia podchodzić indywidualnie, bo przecież każdy jest inny i inaczej chłonie wiedzę. Moim głównym celem jest to, aby uczniowie czuli się dobrze i pewnie na moich zajęciach, dlatego stosuję różnorodne metody nauki, dzięki którym jestem w stanie dotrzeć do każdego z nich. W pracy i w życiu kieruję się mottem „Today is a good day to learn something new”, dlatego najważniejsza jest dla mnie świadomość, że oprócz świetnej zabawy na zajęciach, moi uczniowie na każdej lekcji uczą się czegoś nowego.

 

EDYTA IZWANTOWSKA

Jestem nauczycielem języka angielskiego z 12-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej pracy uwielbiam spontaniczne reakcje dzieci, ich energię i otwartość. Rozbudzanie entuzjazmu do nauki języka angielskiego jest moim nadrzędnym celem, a nagrodą postępy i osiągnięcia moich uczniów. W nauczaniu dzieci stawiam na odpowiednią motywację. Motywowanie to zadanie nauczyciela, aby ukierunkować, pomóc, zachęcić. Ważne jest, by nauka języka angielskiego kojarzyła się z czymś przyjemnym i nie była przykrym obowiązkiem. Nasza szkoła realizuje ambitny program nauczania oparty na różnorodnych materiałach dydaktycznych, nowoczesnych metodach nauczania, co jest gwarancją sukcesu. Do zobaczenia na zajęciach!

 

NATALIIA KARPOVA

Hello everyone! That’s an honour for me to start position as an English teacher at EMU school. Albert Einstein once said: „If you don’t know how to explain something simply than you probably don’t know this issue well yourself”.  That’s an important basis for me as I believe that children are better taught when they get information in a positive active and simple way.  This way they enjoy the process more and of course the results of it are seen faster.
As for me, I’m an open minded, cheering and goal oriented person who thinks that our glass of life is always half full:) I’ve been lucky to study as exchange student in the USA, Pennsylvania, to work with people of different ages at English courses in Ukraine and I’ve really enjoyed beeing a translator for people from English speaking countries as it not only helped to improve my English skills, it also helped to get to know other people their culture and traditions.

As to my interests, of course, I like to travel and see new exciting places. That’s my biggest motivation!

So I’m excited to see you all in a new EMU school year and believe it will be for our mutual benefit!
  

NATALIA SOSNOWSKA

Lektor z zamiłowania. Język angielski i kultura wielkiej Brytanii od zawsze mnie fascynowały, w związku z czym ostatnie 6 lat spędziłam w Londynie. Kocham pracę z dziećmi, bo nauka z nimi to świetna zabawa i dużo śmiechu. Połączenie nauki z zabawą jest najlepszą metodą w nauczaniu najmłodszych. Najważniejsze jest to, aby dzieciaki nie czuły, że nauka języka jest dla nich kolejnym przykrym obowiązkiem, a ciekawym przeżyciem, fascynującą przygodą odkrywania zakamarków języka.

Dużą rolę przywiązuję do gramatyki, gdyż uważam, że jest to niezbędna baza do płynnego porozumiewania się w języku obcym. Umiejętnie motywuję dzieci i młodzież do nauki i angażowania się w zajęcia. Ich uśmiech i postępy w nauce to dla mnie najlepsze wynagrodzenie!