URSZULA GŁODOWSKA

Hello! Jestem absolwentką filologii angielskiej. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła się 10 lat temu. Największą przyjemność sprawia mi praca z dziećmi przedszkolnymi oraz uczniami szkoły podstawowej. Dzieci w tym przedziale wiekowym mają bardzo dużo energii, są twórcze i ciekawe świata. Odpowiednio zmotywowane i ukierunkowane uczą się chętnie i nabierają pozytywnego stosunku do języka obcego, co jest elementem kluczowym na początku edukacji językowej. W swojej pracy staram się pokazać moim uczniom, że język angielski jest bardzo potrzebny a jego nauka może być świetną przygodą. Największą satysfakcją i nagrodą dla mnie jako nauczyciela jest zadowolenie oraz postępy w nauce moich uczniów. Prywatnie uwielbiam podróżować (nie tylko po krajach anglojęzycznych), jeździć na nartach, biegać i czytać.

Urszula Glodowska
Marta Gołębiewska

MARTA GOŁĘBIEWSKA

Magister filologii angielskiej i studiów tłumaczeniowych. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła się w 2007 roku. Od tamtego momentu nauczanie dzieci i młodzieży stało się moją pasją i drogą w życiu. Moje doświadczenie zawodowe nauczyło mnie, aby do każdego ucznia podchodzić indywidualnie, bo przecież każdy jest inny i inaczej chłonie wiedzę. Moim głównym celem jest to, aby uczniowie czuli się dobrze i pewnie na moich zajęciach, dlatego stosuję różnorodne metody nauki, dzięki którym jestem w stanie dotrzeć do każdego z nich. W pracy i w życiu kieruję się mottem „Today is a good day to learn something new”, dlatego najważniejsza jest dla mnie świadomość, że oprócz świetnej zabawy moim uczniom zostaje coś w głowach.

EDYTA IZWANTOWSKA

Jestem nauczycielem języka angielskiego z 12-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. W swojej pracy uwielbiam spontaniczne reakcje dzieci, ich energię i otwartość. Rozbudzanie entuzjazmu do nauki języka angielskiego jest moim nadrzędnym celem, a nagrodą postępy i osiągnięcia moich uczniów. W nauczaniu dzieci stawiam na odpowiednią motywację. Motywowanie to zadanie nauczyciela, aby ukierunkować, pomóc, zachęcić. Ważne jest, by nauka języka angielskiego kojarzyła się z czymś przyjemnym i nie była przykrym obowiązkiem. Nasza szkoła realizuje ambitny program nauczania oparty na różnorodnych materiałach dydaktycznych, nowoczesnych metodach nauczania, co jest gwarancją sukcesu. Do zobaczenia na zajęciach!

Edyta Izwantowska
Monika Surma

MONIKA SURMA

Jestem absolwentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich.  Język angielski jest moją pasją i sposobem na życie. Moją pasją dzielę się z dziećmi. Jako mama dwójki, pragnę nauczać w taki sposób jaki chciałabym, aby inni nauczyciele uczyli moje dzieci. Każda minuta zajęć jest bardzo intensywna i zorientowana na wpajanie nowego materiału, bądź pogłębienie już nabytej wiedzy. Jestem osobą odpowiedzialną, o pogodnym usposobieniu, bardzo zaangażowaną, cierpliwą i ciepłą w stosunku do dzieci - umiejącą przekazać im skutecznie wiedzę, bawiąc i ucząc jednocześnie.

ANNA DULNY

Jestem absolwentką anglistyki na uczelni SWPS w Warszawie. Nauczaniem dzieci i młodzieży zajmuję się od pięciu lat. Przez cały ten okres brałam udział w szkoleniach metodycznych z nauczania języka angielskiego. Na zajęciach wykorzystuję nowoczesne metody nauki. Ważne jest dla mnie dobra atmosfera i zaangażowanie uczniów podczas lekcji. Jestem lektorem z poczuciem humoru i wychodzę naprzeciw wymaganiom ucznia.

Ania Dulny
Julia Lenarczyk

JULIA LENARCZYK

Jestem nauczycielem angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wyróżnia mnie kreatywność w prowadzeniu zajęć oraz wrażliwość na odmienny charakter i indywidualne uwarunkowania każdego ucznia. Zależy mi na tym, by uczniowie rozwijali się i robili postępy na miarę swoich możliwości. Moja fascynacja językiem i kulturą krajów anglojęzycznych przekłada się na atmosferę zajęć i umiejętność zainteresowania tematem