Jesteśmy nowoczesną Szkołą Językową specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego w skuteczny i ciekawy sposób, umożliwiający uczniom osiągnięcie szybkich postępów w nauce języka.

Nasza placówka jest dynamicznie rozwijającą się Szkołą Językową świadczącą usługi na najwyższym poziomie.

Na każdych zajęciach staramy się aktywizować uczniów i sprawiać, aby uczyli się z chęcią, pasją i zainteresowaniem. Nasi lektorzy wykorzystują do tego liczne materiały wizualne, filmy, gry językowe, a w grupach młodszych quizy i piosenki. Praca z naszymi uczniami przynosi nam wiele satysfakcji i wymiernych sukcesów.

Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Na samym początku badamy jego poziom językowy, aby wybrać dla niego odpowiednią grupę. Oprócz kursów w klasycznych grupach 5-10 osobowych oferujemy również zajęcia w małych kameralnych grupach do 4 osób oraz zajęcia indywidualne one-to- one (lektor-student). Program każdego kursu realizowany jest w oparciu o bogaty pakiet ambitnych materiałów edukacyjnych dostępnych na rynku. Lektorzy na zajęciach wykorzystują najlepsze podręczniki do nauki języka oraz różnorodne pomoce dydaktyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poznaj EMU School of English